Uvolněte potenciál - kurz Technik redukce stresu a přetížení

Zamysleli jste se někdy?

  • Kontrolujete pravidelně stav nádrže svých sil?

  • Nepřemáháte dlouhodoběji únavu proto, že je potřeba „to dodělat“?

  • Usínáte s prací nebo problémy a probouzíte se s nimi?

  • Věříte, že stres se dá „zlikvidovat“ při sportování?

  • Víte, že míru stresu podporují naše vnitřní postoje, kterými se společně vyjadřují tělo i duch?

  • Souhlasíte, že při dlouhodobějším přetížení, které popíráme, můžeme vážně onemocnět?

Pokud jste si odpověděli na většinu otázek v levém sloupci souhlasně, zveme vás na kurz, kde vám nabídneme čistě praktický návod, jak se stresem nebojovat, ale raději se mu vyhnout nebo se s ním domluvit.

Protože podle statistik je nejvyšší čas pro sebe něco udělat!

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE KE KURZU NAJDETE I POD HLAVIČKOU "ON-LINE KURZ".

On-line kurz

Všechna témata, včetně rozsáhlého video-materiálu se cviky, můžete studovat doma, nebo jinde ve svém příjemném prostředí, a kdykoli se k nim můžete vrátit. Kurz je rozdělen do lekcí a nabízí několik bonusů.

Více informací →

eBook zdarma

Nahlédněte do možností technik pro redukci stresu.

Více informací →

Příběh:

Alena si začala uvědomovat svoje přetížení ve chvíli, kdy zjistila, že je, jak popsala, „totálně na dně“. Pro někoho by to mohl být jen pocit, pro někoho je to i fyzické selhání. Alena si uvědomovala to, že na sebe bere díky své povaze víc, než je nutné, odkládá nepříjemné záležitosti, nebo od nich i utíká. Tím si přidělává starosti a stres. A to nejen doma, ale i v práci. Jde to často „ruku v ruce“.

Alena začala cvičit jógu, snažila se některé věci neřešit emotivně, čímž si ale vyvolávala ještě ke všemu vnitřní tlak, protože emoce popírala. V tu chvíli přišla a chtěla udělat změnu. Každá změna potřebuje nejprve pochopení toho, co a jak děláme, abychom zjistili, co v nás stres vyvolává. Našli jsme spolu její vnitřní postoj „Mám toho po krk“, který dlouhodobě žije, a nalezli jsme i příčinu „proč“. Už toto uvědomění Alenu uvolnilo a pomohlo jí připustit, že odbourání stresu je možné, i když to bude vyžadovat její práci. Tento životní postoj je charakteristický pocitem tíže na jedné straně, na druhé straně je skrytá zlost a podrážděnost. Tito lidé se cítí nabití, ale zároveň mají snahu se zklidnit, aby se jejich hněv projevil navenek pouze ve formě stížností a přecitlivělosti. Silné stránky těchto lidí spočívají v jejich schopnosti unést zátěž a v jejich věrnosti. Touží po blízkých vztazích, chtějí přebírat zodpovědnost a ustát krize. Ve svých vztazích se často cítí zneužíváni a nedostatečně respektováni, na což reagují mlčenlivým stažením.