Okurková sezóna

Tohle období, nazývané v Evropě také polsky sezon ogórkowy, anglicky silly season neboli ‚hloupé období‘, německy Sommerloch, tedy ‚letní díra‘ nebo Sauregurkenzeit –  ‚čas kyselých okurek‘, je vžité označení pro letní období, kdy se děje minimum událostí, které by byly nějak mediálně významné. Ani v českém a evropském parlamentu se toho moc neodehrává (dávají si prázdniny), stejně tak divadla čerpají dovolenou…

Nicméně je to také doba sklizně plodů, i u této oblíbené zeleniny.

Letošní krásné léto uspíšilo sklizeň nejen okurek, ale téměř všech darů přírody, a tak to teď vypadá, že „letní díra“ je větší, protože není skoro nic, čím se v těch vedrech lidé mohou nebo chtějí zabývat.

My jsme využili tenhle čas pro přípravu vzdělávacího cyklu.

Je pro další skupinu těch, kteří jsou zvídaví, učenliví, nasávající nové informace pro využití v praxi pro svůj rozvoj. 22. září rozjíždíme cyklus práce s osobnostními typy, pro lidi, kteří jsou v rolích personalistů, učitelů, rodičů, poradců nebo terapeutů, tedy pro ty, kteří ví, že poznat sebe a pak i druhé je ta jediná a dobrá cesta k porozumění a udržení nebo narovnání vztahů.

Ve třech podzimních sobotách budeme objevovat.

Pojmenovávat známé a objevovat skryté. Uvědomovat si souvislosti a převádět informace do praxe. Skupina se uzavře 15. září, kdy končí přihlášky do podzimního cyklu. Máte ještě šanci, jestli je tahle informace právě pro vás.

K informacím se dostanete KLIKNUTÍM TADY.

Dagmar Sedláčková
Autorka je garantem vzdělávání ve společnosti Kompetenz People, jako lektorka a koučka působí již od roku 2004, dvacet let pracuje se systémem Enneagram, je také autorkou certifikovaného kurzu Redukce stresu. Práce s emocemi a dozráváním osobnosti je i jejím osobním směrem.

Test k příznakům stresu

Stáhněte si test, který vám přinese pohled na vaši odolnost ke stresu ve vaší fyzické, emocionální a psychické oblasti.

Komentáře
  • Buďte v rozvoji stále v pohybu!

    Informace v oblasti našeho osobnostního rozvoje je něco, co nám zůstává po celý život. Nechte si je posílat na váš mail...

  • Kategorie