Kdo jsme, proč můžeme a jaká je naše vize?

Lidé se starají tisíckrát více o to, aby získali bohatství, než aby vzdělali svůj rozum a své srdce, ačkoli je pro lidské štěstí nepochybně důležitější, co člověk je, než co člověk má. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Arthur Schopenhauer

                                             

Mgr. Zuzana Reiserová - majitelka společnosti/poradce/kouč.

Pracovala jako HR manažer v korporátních firmách, recruiter, založila personálně poradenskou společnost s vizí pracovat s lidmi jinak.

Absolvovala mnoho vzdělávacích aktivit v oblasti HR managementu, dlouhodobý trénink HR manažera, tréninky online marketingu a email marketingu Davida Kirše a Pavla Říhy, tréninky v oblasti osobnostního rozvoje v tuzemsku i zahraničí, večerní školu Feng shui a tréninky obchodních dovedností Erica Worre. 

Její filosofií je učit se od nejlepších.

Ing. Dagmar Sedláčková - garant osobnostního rozvoje/lektor online kurzů/kouč enneagramového systému.

V roce 2005 odešla z korporátní společnosti a věnuje se v oblasti osobního rozvoje práci s jednotlivci i týmy lidí ve firemním prostředí. Koučinku se věnuje od roku 2001. Je průvodkyní při práci v hladině alfa pro navýšení potenciálu a změny mentálních programů. Vytvořila online kurzy a je jejich garantkou.

Absolvovala několikaleté tréninky u předních českých i zahraničních autorit v oblasti Enneagramu, emoční inteligence a koučinku, je absolventkou výcviku v centru Dhammakaya v Thajsku. 

Její filosofií je vědomí, že každá situace má řešení.

Kompetenz People s.r.o.
Kompetenz People s.r.o.
ocenění spolehlivá firma 2018

Citát Arthura Schopenhauera, v úvodu této stránky, podtrhuje myšlenku, se kterou se váže příběh otevření oblasti osobního rozvoje naší společnosti nejenom pro naše klienty - firmy a společnosti, ale pro všechny, kteří chápou, že k úspěchu a štěstí je potřeba dojít zevnitř sebe sama. Vnější svět nám je přinese pouze tak, jak si o ně umíme "říct".

Jak s oblibou říkáme - nic není náhoda.

Životní příběhy nás svedly dohromady - Zuzana Reiserová, majitelka personální společnosti Kompetenz People, měla záměr do služeb v personální oblasti přinést důležitou součást, a tou je rozvoj a učení se, aby člověk našel svůj skutečný potenciál a využil ho. Dáša Sedláčková byla v té době žena, kterou život poslal na novou "kolej" a musela odejít ze své soukromé praxe. Potkaly se, Zuzana naslouchala Dáše otevřeně, a pomalu přicházela myšlenka, jak obě cesty propojit.

Když si věříte, že něco umíte, a chcete to poskytovat ostatním, je důležité abyste to cítili srdcem, a pak je to vidět nejenom na vás, že tím umíte žít, ale ostatní v tom chtějí být s vámi. 

Tuto naši filosofii, ověřenou mnohaletou osobní zkušeností a praxí, neseme v naší společnosti v tématech, které jsou hlavními pilíři našich kurzů.

Protože za vším vidíme člověka.  

Naše vize

Od pramenů k soutokům řek a od soutoků třeba k opětovnému rozdělení na jednotlivé toky a jejich vlévání do moří a oceánů se časově odvíjí dlouhý příběh. Naši práci ve vzdělávání vnímáme stejně. 

Naší vizí je dodávat člověku na cestě k pomyslnému moři to nejlepší, čím umíme jeho tok posílit. Tak, aby se do "oceánů a moří vlévaly co nejčistší vody". Když přijmeme tento příměr, koloběh vody v přírodě je srovnatelný s naší vizí. Tím, co umíme, člověka posilovat tak, aby odevzdával to nejlepší i do okolí. Protože to žijeme společně, navzájem.