Nechte se vtáhnout do příběhu "průvodce", mladého muže Kvida, který skrz své zkušenosti nabízí pohled možná i do vašeho života...

Kvido vás provede důležitými úseky našeho vývoje od narození po dospělost formou uvolněného vyprávění, které vás bude inspirovat.

Když vznikal tento eBook, nabízelo se nám mnoho témat z oblastí, ve kterých pracujeme s lidmi. Jejich příběhy nás inspirovaly, a Kvido jako průvodce v eBooku se stal jejich laskavým vypravěčem. Čerpali jsme z vědomí toho, že škola nás sice připraví na různé oblasti pro další studium před pracovní kariérou, ale na mnoho podstatného pro život bohužel ne.

 

Nenaučili nás ve škole to důležité pro život, a to ani ve společenské výchově, ani ve výchově k občanství...

 

Neučili nás ve škole nic o nás samotných, o našich individuálních potřebách, růstu a vlivu ega, o formování naší osobnosti.

 

Mnohdy jsme neměli možnost se to naučit ani v rodině. Učíme se za pochodu. Není ale vždy nutné se učit chybami. Některé souvislosti je dobré poznat, a zařadit do svého života jako učební látku, ať je nám dvacet nebo padesát.

 

Nikdy není pozdě se naučit, jak to může být v lavicích života jednodušší.

Příběh v podobě eBooku vychází ze zkušeností reálných klientů, skutečných lidí a jejich situací a naší praxe.

Přinášíme vám příběh, který prožil a prožívá mnohý z nás. Přinášíme vám objasnění a pochopení možných příčin toho, co je důležité v našem posunu, růstu a rozvoji, přinášíme vám základ našeho osobnostního vývoje.

V něm je totiž ukryto tajemství toho, jak budeme umět řídit svůj život.

0
stran
0
kapitol
0
praktické odkazy

Dagmar Sedláčková

Autorka působí jako lektorka emoční inteligence, koučka a průvodkyně v oblasti dozrávání osobnosti již od roku 2004. Je také lektorkou v technikách redukce stresu. Články na blogu, které píše, jsou zaměřené na zviditelnění potřeby zaměřit se na vztahy a možnosti, jak je můžeme žít, aniž by nás zraňovaly.

Co se v eBooku dozvíte

Co důležitého formuje naše dětské vzpomínky a ovlivňuje dospělost

Každý z nás je jedinečný i ve své představě o tom, co nám život nadělí. Nikdo, ani rodiče, nemohou odhadnout, jaká ta představa je...

Kdy si začneme rozumět se svým egem

Ego je silná a nezbytná součást našeho bytí. Mnoho lidí tvrdí, že ho nemá. Jde to, žít bez ega? Uvidíme...

Všichni žijeme podobný příběh

Každý je jedinečný a přitom jsme si tolik podobní. Proč se tomu bráníme a na druhou stranu hledáme stále ty, kteří budou stejní, jako my?

Objevíte skutečný erb své osobnosti

Pomůžeme vám pojmenovat území, které je pouze vaše. Okolí by ho mělo znát!

Je dobře být vždy připraven? Kde brát sílu?!

Kapitola o tom, jak moc jsme silní...

Každý máme někde lucernu, která nám posvítí na cestu, když zabloudíme

Nemusíte dojít až tak daleko, jako Kvido. Mnoho z nás to ale chtělo zkusit...

Ukázka kapitoly z eBooku zdarma

Zadejte svůj e-mail a my vám pošleme jednu kapitolu eBooku zdarma ve formátu PDF.

Jednou za čas si dovolíme vám zaslat novinky související s tématy v oblasti našich služeb. Ochrana vašich osobních údajů je u nás na 1.místě.

Fakta o eBooku

0
let praktických zkušeností s tématy
0
skutečných příběhů pro inspiraci
0
vřelé doporučení pro krásné místo

Učíme se z příběhů druhých. Čteme o osudech lidí, kteří prožívají podobné situace jako my. Pomáhá nám to pochopit, že i když jsme každý  jedinečný, jsme tu proto, abychom si pomáhali a obohatili navzájem svoje životy.